Ocena, opis i recenzje producenta agrofirm "Hem Genetics"

Oceny użytkowników
Zostaw opinię
Ostateczna ocena firmy:
Brak ocen.
Na podstawie Brak ocen. oceny gości
Ocena, opis i recenzje producenta agrofirm

Nasiona Hem Genetics to gwarancja jakości wyhodowanych kwiatów. Firma rolnicza dostarcza na rynek tylko sprawdzony materiał nasadzeniowy.

Ogrodnicy gubią się przed różnymi torbami w sklepach. Półki kuszą jasnymi kolorami. Wszyscy hodowcy obiecują doskonałe sadzonki przy minimalnej konserwacji.

Agrofirm genetyka hem

Rzeczywistość często rozczarowuje. Ogrodnicy ściśle przestrzegają zaleceń producenta. I rośnie coś niezrozumiałego.

Występuje słabe kiełkowanie nasion. Mieszkańcy lata spodziewają się zasadzenia określonego obszaru. Nie ma wystarczającej liczby sadzonek. Czas jest stracony. Na klombach są łyse plamy.

Ogrodnicy chcą uchronić się przed rozczarowaniem i kupować towary od sprawdzonego producenta. To jest Hem Genetics.

zalecenia producenta

Wycieczka do historii

Firma Hem Zaden została założona w marcu 1918 roku. Była to firma rodzinna, na czele której stał dziadek obecnego prezesa firmy Jan Singer Dzn.

Pierwsza wojna światowa pokazała zainteresowanie ludzi uprawą kwiatów i warzyw. Po jego zakończeniu pojawiło się ogromne zapotrzebowanie na wysokiej jakości nasiona. Jan Singer Dzn postanowił znaleźć brakujące aktywa, aby rozwinąć produkcję.

Wyjechał do Niemiec. Były ośrodki produkcji nasion warzyw. Szczególnie w Erfurcie było wiele różnych propozycji. Tutaj założył firmę Hem Zaden.

założona firma

Jednak rok później zdecydowano się przenieść firmę do Holandii. Powodem jest duża pojemność rynkowa i mała konkurencja.

W czasie II wojny światowej zaprzestano produkcji nasion warzyw. Prace prowadzono wyłącznie na potrzeby miejscowej ludności. Ale od 1945 roku popyt na nasiona zaczął ponownie rosnąć. Po zakończeniu wojny rozpoczął się eksport do Wielkiej Brytanii i Skandynawii.

Stopniowo Hem Zaden wyspecjalizował się w produkcji nasion kwiatów. Zarząd wykorzystuje zaawansowane technologie do tworzenia nowych odmian i mieszańców. W kwietniu 1998 roku powstała firma Hem Genetics.

został zakończony

Osiągnięcia w hodowli

Zarząd firmy na bieżąco śledzi trendy rozwoju rynku kwiatowego. W ostatnich dziesięcioleciach konsumenci końcowi woleli kupować sadzonki niż torby z nasionami. Hem Genetics skupiła się na współpracy z hodowcami sadzonek. Dokonują zakupów hurtowych i dostarczają ogrodnikom piękne jednoroczne.

Hem Genetics zapewnia profesjonalnym hodowcom sadzonek wysokiej jakości materiał siewny. Hodowcy tworzą nowe odmiany i hybrydy roślin o ulepszonych właściwościach.

stale monitoruje

Hodowcy trzymają rękę na pulsie rozwoju rolnictwa ciężarówek. Stale wypuszczają nowe przedmioty, które są interesujące dla letnich mieszkańców.Każdy ogrodnik może kupić sadzonki wyhodowane z nasion Hem Genetics i udekorować działkę według własnego uznania.

Szczególny sukces przyniosło stworzenie petunii, salvii i pelargonii. Rośliny te są ozdobne przez długi czas i są odporne na choroby.

Agronomowie firmy stworzyli hybrydy kwiatów karłowatych. Jako jedyni na świecie nie wymagają stosowania regulatorów wzrostu. Niższe koszty prowadzą do niższych kosztów i wyższych zysków.

rozwój ogrodnictwa

Hem Genetics jest zaangażowana w zrównoważoną technologię. Firma rolnicza wniosła znaczący wkład w rozwój technologii uprawy kwiatów.

Szeroka gama firm

Hem Genetics publikuje katalogi cyfrowe. Są wśród nich ulubione odmiany ogrodników i nowości. Te ostatnie oznaczone są specjalną ikoną - NOWOŚĆ.

Katalog zawiera kolorowe fotografie. Aby ocenić rośliny wielkokwiatowe lub wysokie, należy dołączyć linijkę.

czyste technologie

Zdjęcia zostały wykonane przez profesjonalistów. Według nich konsument może ocenić dekorację witryny. Prezentowane są rośliny okrywowe i wysokie kwiaty. Projektanci krajobrazu stworzą z nich niepowtarzalną kompozycję.

Hem Genetics nie współpracuje z klientami detalicznymi: katalog nie zawiera opisów ani cen. Nabywcy hurtowi wysyłają zapytanie i otrzymują katalog z cenami... Ale zwykły ogrodnik powinien wejść na oficjalną stronę firmy i sprawdzić asortyment. Zakupu można dokonać w renomowanym centrum ogrodniczym współpracującym z tym producentem.

dekorowanie witryny

Przewaga nad innymi firmami hodowlanymi

Hem Genetics wypada korzystnie w porównaniu z innymi producentami nasion. Godny uwagi:

 • prawie 100% kiełkowania;
 • wydłużony okres trwałości;
 • ochrona materiału przed wilgocią (materiał jest umieszczony w szczelnych workach);
 • kontrola gleby nad nasionami;
 • leczenie lekami ochronnymi;
 • stale aktualizowany asortyment;
 • coroczne badanie sprzedawanego materiału;
 • biorąc pod uwagę cechy klimatyczne regionów zaopatrzenia.

firmy hodowlane

Analiza rynku producentów nasion wykazała podobne cechy produktowe innych firm. Ale tylko ten producent podłączył wszystko.

Nagrody i zasługi

Agrofirm aktywnie uczestniczy w wystawach międzynarodowych i regionalnych, prezentuje swoje produkty na konkursach. Efektem jest otrzymanie prestiżowych nagród:

inne firmy

 • Międzynarodowe stowarzyszenia przemysłu nasiennego dla profesjonalistów (Fleuroselect i All America Selections) doceniły wyniki firmy;
 • zwycięzcami w różnych nominacjach są petunie Limbo i Mambo, Salvia Raddy, Pelargonium Nano.

Kupując sadzonki kwiatów ogrodnicy powinni preferować producentów współpracujących z firmą.

stowarzyszenia międzynarodowe

Opinie o agrofirmie
Głosowało ogółem osób Brak ocen.

  Brak ocen.

wymagany mówić głośno i oceniać

Teraz oglądanie


Ogórki

Pomidory

Dynia