Ocena, opis i recenzje producenta, firmy rolniczej „DuPoint”

Oceny użytkowników
Zostaw opinię
Ostateczna ocena firmy:
Brak ocen.
Na podstawie Brak ocen. oceny gości
Ocena, opis i recenzje producenta, firmy rolniczej „DuPoint”

Wysoko plonujące hybrydy słonecznika, pszenicy i kukurydzy zasiewane są na naszych ziemiach od dawna. Niewielu zwykłych ludzi zastanawiało się, skąd się wzięły nasiona o takich wskaźnikach plonów i odporności na choroby. Agrofirm DuPoint jest jednym z wiodących dostawców genetycznie modyfikowanych nasion rolniczych w wielu krajach świata.

Historia promocji firmy

Firma powstała w 1802 roku, kiedy to na kontynent północnoamerykański przybył statek z Francji. Początkowo prowadzono rejestrację dla firmy prochowej. Produkty były poszukiwane, a już podczas wojny secesyjnej DuPoint był liderem kompleksu militarno-przemysłowego kraju. W przyszłości produkty firmy były kupowane zarówno do kolekcji osobistych, jak i do prowadzenia kampanii wojskowych w różnych krajach.

Agrofirm DuPoint

Równolegle z produktami militarnymi od lat 30-tych ubiegłego wieku firma zaczęła działać w branży chemicznej. Oprócz substancji toksycznych firma wymyśliła i wprowadziła do masowej produkcji materiały:

 • neopren;
 • nylon;
 • kevlar;
 • mylar;
 • tyvek.

Firma sprzedawała lycrę, gdy zdecydowała się związać ją z tekstyliami w 2004 roku.

promocja firmy

Od połowy ubiegłego wieku firma pracuje nad komponentami przemysłu jądrowego.

Oprócz tego DuPoint jest uważany za światowego giganta w sektorze rolnym. Naukowcy firmy mają wiele osiągnięć w agronomii:

 • hodowla zmodyfikowanych genetycznie nasion słonecznika, kukurydzy, pszenicy;
 • rozwój środków ochrony roślin przed szkodnikami;
 • opracowywanie receptur i produkcja mieszanek paszowych o przeznaczeniu uniwersalnym.

ziarna słonecznika

Ciekawy! Po raz pierwszy w naszym kraju produkty firmy rolniczej przywiózł Nikita Chruszczow. To on przywiózł worek ziaren kukurydzy ze Stanów Zjednoczonych, które następnie zaczęli siać wszędzie.

Ośrodki badawcze zlokalizowane są w krajach byłego ZSRR, gdzie opracowują nowe odmiany upraw rolnych dla danego regionu. W tym samym czasie środki ochrony roślin są badane, metodą badań i prób, dobierany jest skuteczny środek na dany obszar.

produkty rolne

Specyfikacja produktu

W sektorze rolniczym gospodarki firma rolnicza posiada segment z wieloma innowacyjnymi pomysłami, rocznie rejestruje się około tysiąca odkryć specjalistów firmy.

Firma inwestuje przede wszystkim w kompleks obronny i testy nuklearne, nie zapominając o rolnikach. Laboratoria badawcze testują nowoczesne środki ochrony roślin przed chorobami i szkodnikami, zwracając uwagę na bezpieczeństwo produktów dla ludzi.Firma rolnicza współpracuje bezpośrednio z rolnikami z całego świata, stara się produkować środki ochrony ogrodów i pól, które działają we wszystkich strefach klimatycznych planety.

Głównym zadaniem jest rozwiązywanie problemów żywieniowych na całym świecie poprzez uprawę wysokowydajnych i pożądanych roślin.

Specyfikacja produktu

Zaleta produktu

Firma Agrofirm znana jest z produkcji fungicydów o szerokim spektrum, zalety są następujące:

 • wydajność;
 • względne bezpieczeństwo;
 • szybkie warunki atmosferyczne.

produkcja fungicydów

Produkty wkrótce będą mogły zostać zebrane i skonsumowane.

Nasiona roślin modyfikowanych genetycznie pozwalają na uzyskanie dużych plonów przy minimalnych kosztach. Uprawa ziemi jest identyczna, niektóre hybrydy są już objęte specjalnymi środkami do zwalczania chorób i szkodników.

zbierać i konsumować

Rozwój i wdrażanie rewolucyjnych rozwiązań

Specjaliści agrofirm opracowali i przetestowali preparaty do ochrony roślin rolniczych:

leki ochronne

 • Środek „Akanto” jest uznawany za uniwersalny. Fungicyd nowej generacji sprawdził się, gdy jest stosowany do ochrony warzyw, roślin ogrodniczych, zbóż, grochu i soi przed septorią, mączniakiem prawdziwym i innymi chorobami niszczącymi plony.
 • Preparaty „Trend”, „Abrusta”, „Talius” stały się jakościową ochroną zbóż przed wszystkimi znanymi chorobami i szkodnikami.
 • Rolnik zapewni sobie wysokie plony kukurydzy, stosując jako ochronę „herbicyd Cordus”.
 • Nasiona soi i grochu będą się zmniejszać pod pewną ochroną, jeśli zostaną potraktowane herbicydem Harmony Classic Herbicide na bazie sulfonylomocznika.
 • „Thanos” pomoże chronić słonecznik i wiele gatunków warzyw przed szkodliwym wpływem środowiska.
 • Sady owocowe i wysokie plony dla winnic są obiecane przy użyciu środków „Lannat Insecticide”, „Talendo Extra Fungicide”, „Kurzat R Fungicide”.

Większość z nich została już zarejestrowana i jest z powodzeniem wykorzystywana zarówno przez drobnych rolników, jak i duże gospodarstwa do ochrony upraw w różnych krajach świata.

używanie do ochrony

Agrofirm DuPoint wniósł konkretny wkład w rozwój światowego kompleksu rolniczego poprzez opracowywanie i wprowadzanie innowacji. Podkreślają rozwój środków ochrony roślin na pola i ogrody, które pomagają zbierać duże plony, a tym samym rozwiązać problem globalnego niedoboru produktów.

niedobory jedzenia

Opinie o agrofirmie
Głosowało ogółem osób Brak ocen.

  Brak ocen.

wymagany mówić głośno i oceniać

Teraz oglądanie


Ogórki

Pomidory

Dynia